O nás

Společnost INVESTSERVIS, s.r.o. Hodonín působí na českém trhu od roku 1992 a poskytuje veškerý servis v oblasti finančně inženýrské činnosti.

“Našim cílem je poskytnout klientovi veškerý servis v oblasti finančně inženýrské činnosti, jak už říká i sám název společnosti.”

Karel Flášar, jednatel společnosti

Pracovní kolektiv byl vytvořen z odborníků dlouhodobě pracujících v investiční výstavbě. Jednou z prvních zakázek bylo dokončení a předání staveb KBV (komplexní bytová výstavba) příslušným obecním úřadům.

V dalším období společnost využila znalosti z oboru investorské činnosti a zaměřila své úsilí na spolupráci jednak s komunální sférou, ale také s nově vznikajícími subjekty.

Inženýrskou činnost společnost úspěšně realizovala při výstavbě plynovodů, rozvodů NN, VO a komunikací. V oblasti zdravotnictví jsme spolupracovali jako TDI při dostavbě a rekonstrukci nemocnic Kyjov a Hodonín. Důležitou složku naší náplně tvoří stavby ekologického charakteru, jako jsou skládky TKO a ČOV, kde naši pracovníci zabezpečovali inženýrskou činnost a TDI. Další oblastí naší činnosti je školství, kde jsme rovněž úspěšně realizovali záměry investorů.

Jak šel čas

9

2003 - současnost

Od roku 2003 vykonávají týmy pracovníků inženýrskou činnost, technický a autorský dozor pro anglický nákupní řetězec TESCO při výstavbě hypermarketů, supermarketů, Retail parků, čerpacích stanic PHM, refitech, Galerií a nových formátů TESCO Expres a při různých opravách stávajících objektů v České i Slovenské republice.

9

2013 - současnost

V roce 2013 byla navázána spolupráce s obchodním řetězcem Lidl Česká republika, kde provádíme služby v oblasti inženýrské činnosti, technického dozoru investora a koordinátora BOZP při výstavbě a vestavbě nových prodejen, přístavbě pekáren a modernizacích stávajících prodejen.

9

2021

Společnost INVESTSERVIS s.r.o. prošla úspěšně recertifikačním auditem systému managementu kvality dle normy ISO 9001:2015.

Let od založení

Dokončených projektů

Kontaktujte nás

    Zasláním poptávkové formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (viz. zásady ochrany osobních údajů)

    Brněnská 489, 696 11 Mutěnice

    +420 518 352 504

    investservis@investservis.eu